Grupa Kapias – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Wojciech Kapias
PL, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Główna 124
pon.-pt. 7-15, sob. 7-12

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy fizycznej w usługach ogrodniczych (z możliwością przyuczenia!)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie nasadzeń roślin ozdobnych
  • ściółkowanie
  • niwelowanie gruntu
  • zakładanie trawników
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych (np. cięcie roślin, wertykulacje trawników itp.)

Wymagania:

  • motywacja i gotowość do podjęcia pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy, ale nie jest to konieczne (możliwość przyuczenia)
  • gotowość do pracy w godzinach 7-15
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • praca w młodym i energicznym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży usług ogrodniczych
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności oraz wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

praca@kapias.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.