Grupa Kapias – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Wojciech Kapias
PL, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Główna 124
pon.-pt. 7-15, sob. 7-12

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy biurowej w obsłudze klienta B2B

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów hurtowych szkółki (krajowych i zagranicznych) – bezpośrednia, telefoniczna i mailowa
  • wprowadzanie zamówień klientów do systemu magazynowo-sprzedażowego
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych (faktury, CMR, wydane opakowanie itp.)
  • obsługa programu Subiekt GT, programów powiązanych oraz kolektorów danych
  • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów, obsługa poczty e-mail
  • drukowanie etykiet na rośliny (obsługa drukarek termotransferowych)
  • dbanie o aktualność stanów magazynowych roślin
    Grupa Kapias kontakt

Wymagania:

  • motywacja i gotowość do podjęcia pracy wielozadaniowej, pod dużą presją czasu
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (praca również na zewnątrz!)
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy, ale nie jest to konieczne (możliwość przyuczenia)
  • gotowość do pracy w godzinach 7-18 (zmiany)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • chęć uczenia się
  • umiejętność organizacji własnej pracy, duża samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca w doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży ogrodniczej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

praca@kapias.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.