Grupa Kapias – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Wojciech Kapias
PL, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Główna 124
pon.-pt. 7-15, sob. 7-12

Zaplanuj sezon wiosenny już dziś!

Do zbliżającego się sezonu wiosennego warto przygotować się już teraz!

Wprawdzie tegoroczna zima jest dla nas niezwykle łaskawa, ale my stęskniliśmy się już za wiosennym słońcem.  W naszej szkółce szykujemy się już do rozpoczęcia sezonu wiosennego i bardzo liczymy, że warunki atmosferyczne nadal będą nam sprzyjały, a prawdziwa zima nie zaskoczy nas w Wielkanoc!

Jak co roku w okresie zimowym w naszej firmie skupiamy się na pracach związanych z serwisem i modernizacją infrastruktury, szeroko rozumianych porządkach, wdrażaniu nowych technologii, a także na sadzonkowaniu i szczepieniu roślin iglastych. W tym roku zajmujemy się także wdrożeniem rozwiązań dotyczących nowych zasad wydawania paszportów roślin – przypominamy, że nowe przepisy w tym zakresie już obowiązują.  Sporą część tych zadań mamy już za sobą wypatrując tym samym wiosny na horyzoncie. 

Jednak zanim rozpoczniemy nowy sezon na dobre, warto go dobrze zaplanować i przygotować się do niego już teraz. Zapraszamy do składania zamówień hurtowych i dokonywania rezerwacji roślin w naszej szkółce. Część asortymentu jest już dostępna wyłącznie w ograniczonej ilości. Dlatego warto nie czekać z tym do ostatniej chwili i już dziś zarezerwować materiał roślinny do swojego centrum ogrodniczego. 

Co w nowym sezonie? Oprócz standardowego asortymentu, jaki produkujemy, w naszej ofercie hurtowej pojawi się również sporo nowości – między innymi nowe, ciekawe odmiany różaneczników, traw ozdobnych, liliowców, irysów, róży (okrywowych, wielkokwiatowych, rabatowych a także pnących), hortensji bukietowych, piwonii, klonów palmowych, roślin bylinowych (jeżówki, rudbekie, szałwie omszone, dziewanny, gaura, dzielżanm kocimiętki, przetaczniki i inne), drzew ozdobnych, oraz wiele innych ciekawych krzewów liściastych i iglastych – w tym również dla koneserów.

Zapraszamy do regularnego śledzenia naszej strony i facebook’a, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach w sprzedaży.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do składania zamówień: kapias@kapias.com.pl 

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć naszą pełną ofertę hurtową (rekomendujemy składanie zamówień w naszym Formularzu zamówienia MS Excel)

Grupa Kapias – oferta hurtowa Wiosna 2020

Leave a Reply

%d bloggers like this: