Grupa Kapias – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Wojciech Kapias
PL, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Główna 124
pon.-pt. 7-15, sob. 7-12
  • Polski
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Русский

 

Firma Usługi Ogrodnicze Mateusz Kapias powstała początkiem 2015 roku. Celem naszej działalności jest rozwójGrupa_Kapias_Uslugi_Ogrodnicze_dz już wcześniej proponowanych przez Gospodarstwo Szkółkarskie Kapias działań związanych z szerokim pojęciem, jakim jest ogrodnictwo. Tak właśnie narodziła się Grupa Kapias, w ramach której działają Gospodarstwo Rolno –Szkółkarskie Wojciech Kapias, Gospodarstwo Szkółkarskie Łukasz Kapias oraz od niedawna Usługi Ogrodnicze Mateusz Kapias.

Chcąc się rozwijać postanowiono rozbudować kolejną gałąź rodzinnego biznesu – usługi związane z zagospodarowaniem terenów zielonych, od projektu po jego realizację, w tym również szeroko rozumianą pielęgnację zieleni. Swoją bogatą ofertę usług dostosowujemy zawsze do potrzeb i oczekiwań wymagającego Klienta. Posiadając nie małe doświadczenie oraz bogaty park profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, zawsze wykonujemy wszystkie prace terminowo i wraz z należytą starannością. Naszym powodem do dumy i motywacją do dalszego działania jest zadowolony zleceniodawca. Staramy ciągle się rozwijać i poszerzać swoją ofertę o kolejne usługi. Jest to możliwe dzięki szerokiej współpracy z innymi firmami usługowymi oraz z najlepszymi dostawcami i producentami sektora usług i produktów ogrodniczych w naszym regionie, dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach.

Grupa Kapias - skalniak
Grupa Kapias – skalniak

Jesteśmy zespołem młodych i energicznych ludzi, których cieszy zmieniające się otoczenie wokół naszych domów i przestrzeni miejskich – młodzi, pomysłowi i zawsze otwarci na propozycje inwestora. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Kapias

%d bloggers like this: