Szanowni Państwo,

ze względu na szczególną sytuację związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz uwzględniając działania i wytyczne władz Polski w związku z trwającym w całym kraju stanem epidemicznym, z dniem 16.03.2020 Szkółka Kapias wprowadza zmiany w funkcjonowaniu działu sprzedaży i biura obsługi klienta.

Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych Pracowników, prosimy o zapoznanie się i bezwzględne przestrzeganie poniższych zasad:

  1. Dział sprzedaży będzie czynny pon.- pt. w godz. 7.00 – 15.00, a w sob. 7.00 – 12.00.
  2. W okresie obowiązywania niniejszego zarządzenia, bramy wjazdowe na teren szkółki pozostaną zamknięte (wjazd będzie możliwy wyłącznie na wyraźne wskazanie przez personel szkółki).
  3. Podczas dokonywania zakupów na terenie szkółki dopuszczamy możliwość przebywania równocześnie tylko jednego klienta.
  4. Każdy klient podczas przebywania na terenie szkółki zobowiązany jest do zachowania wobec personelu bezpiecznego dystansu.
  5. Ograniczamy do niezbędnego minimum wizyty w biurze obsługi klienta, zachowując zasadę, że strefą dla klienta jest wydzielony szybą przedsionek biura. W biurze może przebywać jednocześnie jeden klient.
  6. Rekomendujemy składanie zamówień drogą mailową (kapias@kapias.com.pl) lub telefonicznie. Po otrzymaniu zamówienia, skompletujemy je, a po przyjeździe samochodu, dokonamy załadunku roślin i dostarczymy dokumenty sprzedażowe. Cała operacja będzie dokonana z pominięciem udziału klienta/kierowcy.
  7. Jednorazowo jesteśmy w stanie obsłużyć tylko jednego klienta, dlatego osobiste wizyty celem dokonania bezpośrednich zakupów, prosimy każdorazowo awizować przed przyjazdem (ustalimy dzień i godzinę zakupów). Zapowiedziane i umówione wizyty będą realizowane w ustalonej kolejności. Brak awizacji może utrudnić i wydłużyć cały proces zakupów. W czasie dokonywania zakupów prosimy o zastosowanie się do zaleceń personelu.
  8. Zachęcamy do skorzystania z udostępnionych środków dezynfekcyjnych (przed wejściem do biura).
  9. Wszelkie odstępstwa od powyższych ustaleń mogą się dokonywać za zgodą personelu, po akceptacji właścicieli szkółki.

Dziękujemy wszystkim klientom za zastosowanie się do powyższych wymogów. Mamy nadzieję, ze mimo ich restrykcyjności, nie wpłyną one na nasze dobre z Państwem relacje.

Kontakt telefoniczny:

+48 609 613 335     |     +48 601 671 360     |     +48 695 091 831

Z poważaniem, właściciele Szkółki