Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą  n o w ą   o f e r t ą   h u r t o w ą  dostępną już teraz w wersji on-line, która jest wygodnym narzędziem do sprawdzania dostępności wybranego asortymentu, cen (widoczne po zalogowaniu się na konto firmy), parametrów dostępnych roślin, przesyłania do nas zapytań ofertowych, sprawdzania historii przesyłanych zapytań, ofertowania inwestorów i wiele innych. 

Wartością dodaną oferty on-line są również zdjęcia i opisy roślin. Na ten moment bardzo wiele pozycji z naszej oferty zaopatrzonych jest w poglądowe zdjęcia oraz ich opis (brakujące zdjęcia i opisy będą sukcesywnie uzupełniane). Docelowo zamierzamy uzupełniać naszą ofertę o realne zdjęcia materiału handlowego oraz dodatkowe obrazujące dorosłe rośliny, kwiaty czy rośliny o różnych porach roku.

 

Zachęcamy Państwa do utworzenia swoich kont firmowych na naszej stronie oraz na bieżąco korzystanie z tej wersji naszego cennika. Liczymy, że szybko „zaprzyjaźnicie się” Państwo z tą formułą oferty, zyskując tym samym sporo cennego czasu na przygotowywanie zapytań o dostępność roślin i zamówień.

 

Zobacz naszą pełną ofertę hurtową:

 

 

 

 

Zdjęcia poglądowe wyglądu oferty on-line:

Garden Label